«Жир щастя»: чоловіки набирають вагу за п’ять років після весілля

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Команда дослідників з Китайської академії соціальних наук виявила, що чоловіки часто перестають тримати себе у формі вже протягом п’яти перших років після весілля. Вони споживають більше калорійної їжі та менше займаються спортом.

Дослідники зокрема виявили, що одруження корелює зі значним впливом на індекс маси тіла (ІМТ) чоловіків, що поступово зростає. А рівень ожиріння збільшується в них на 2,5 відсотка. Після першої п’ятирічки подружнього життя показники ІМТ в чоловіків поступово стабілізуються, розповіло видання Daily Mail.

Команда повідомила, що такої тенденції серед жінок вона не спостерігала.

Ця тенденція характерна не лише для Піднебесної?

І хоча дослідження проводилося в Китаї, науковці вважають, що йдеться про проблему міжнародного масштабу.

Як зауважив провідний автор роботи Шівень Цюань, «цей феномен, який зазвичай називають «щасливим жиром», був підтверджений численними когортними дослідженнями, проведеними в розвинених західних країнах». Після того, як чоловіки пов’язували себе шлюбними узами, вони рідше відвідували спортивний зал та починали більше їсти, що призводило до збільшення ІМТ.

«Чоловіки з віком стикаються зі значним ризиком ожиріння, тому після одруження важливо, щоб вони не «відпускали себе», зберігаючи звички здорового харчування та регулярних тренувань», – сказав Шівень Цюань.

cholovik na trenazheri - Здоров'я - 50Plus

Науковці запропонували органам охорони здоров’я надавати молодятам рекомендації щодо здорового харчування. Результати дослідження опублікував журнал Economics & Human Biology.

Як показали попередні дослідження, що більше людина задоволена своїми інтимними стосунками, то більша ймовірність того, що вона страждатиме на ожиріння. Дещо парадоксально, чи не так?

Фото: pexels.com

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU