Художня провокація: дизайнери пофантазували на тему космічного готелю

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Студія ACROMNIA спеціалізується на дизайні, архітектурі, а також креативних фантазіях для реального та цифрового світів. У своєму останньому проєкті – ACROMNIA Orbital Hotel – дизайнери втілили одну з версій про те, яким може бути житло за межами Землі. Дещо дивна концепція не претендує на реалізацію. Це – пошук нових форм, що геть не схожі на ті, до яких звикли земляни.

Такі пошуки пов’язані передусім зі сферою космічного туризму, що швидко розвивається. Концепція може зацікавити приватні космічні компанії та індустрію гостинності завтрашнього дня. «Ми вважаємо, що досвід Землі не повинен бути відтворений у космосі, і ми шукаємо нові форми дизайну та взаємодії людини з цим дизайном», – пояснила команда студії ACROMNIA.

Як дизайнери уявляють життя в позаземному готелі

У готелі ACROMNIA Orbital кожен потрапляє в незайманий простір, де немає ані меблів, ані дверей, ані інших деталей, які люди зазвичай асоціюють з будинком. Натомість інтер’єри покриті чуйним матеріалом з інтелектуальними можливостями зміни форми. Стіни можуть огортати мешканця готелю під час сну, створюючи таку собі оболонку. При цьому матеріал легко трансформується в перегородки та різні конструкції для відпочинку та роботи. Іншими словами, всі елементи інтер’єру, зокрема й меблі, виникають відповідно до потреб мешканця.

lyudyna spyt - Дизайн&Архітектура - 50Plus

Мінливі стіни, що огортають мешканців

Навігаційні пристрої та кнопки розташовані на внутрішній оболонці, що має вигляд барельєфа, розповіло видання Designboom. В «кімнаті» є мікропори, які забезпечують потоки звуків, запахів, світла та повітря.

avvtonomnv bloky poyednani razom - Дизайн&Архітектура - 50Plus

Автономні житлові блоки, поєднані разом

Готель ACROMNIA Orbital є платформою для нових дружніх та професійних зв’язків. Як повідомили дизайнери, він складається з автономних блоків, що можуть бути незалежними або разом формувати цілу мережу. Кожен блок має структуру у вигляді шестигранника. Така конфігурація допомагає кожному окремому блоку за потреби інтегруватися у велику систему.

Проєкт заохочує наукові дослідження та пропонує погляд на майбутнє людства, що підкорює космос.

Фото: студія ACROMNIA

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

RU