Стартап Space Perspective презентував капсулу для космічного туризму

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Портал 50Plus чимало писав про космічний туризм, зокрема й повітряними кулями. Поява чергових стартапів з організації надвисотних польотів зумовлена надзвичайною популярністю теми та великою кількістю охочих вирушати в такі подорожі.

Днями компанія Space Perspective із Флориди показала тестову модель своєї космічної капсули «Нептун», пише видання New Atlas.

Тестова модель капсули

Майбутні космічні туристи вперше почули про Space Perspective ще у 2020 році. Тоді керівництво компанії оголосило про намір організовувати комерційні стратосферні подорожі на висоту 30 480 метрів (100 тисяч футів) для груп з восьми пасажирів та одного пілота. Весь політ триватиме шість годин. Мандрівникам пообіцяли, що вони зможуть насолодитися видами нашої планети та безкрайого космічного простору.

Як це буде

Отже, пасажири літатимуть у герметичній капсулі «Нептун», що буде прикріплена до заповненої воднем кулі розміром «з футбольний стадіон». Щоб досягти крайньої висоти, капсулі знадобиться дві години. Протягом наступних двох годин туристи оглядатимуть простори Всесвіту. І впродовж ще двох годин вертатимуться додому. На цьому етапі газ із балона повільно випускатиметься. Наприкінці польоту «Нептун» приводнятиметься в Атлантиці.

Всередині капсули

Капсула буде оснащена комфортними сидіннями, баром із закусками, системою Wi-Fi із можливістю прямої трансляції, панорамними вікнами на 360 градусів та туалетом під палубою.

У Space Perspective запланували перший запуск космічних туристів на кінець наступного року. За свідченням стартаперів, черга з потенційних мандрівників вишикувалася чимала. Компанія вже нібито продала 1600 квитків у стратосферу. І це попри те, що вони коштують по 125 000 доларів США.

До речі, під час презентації розробники не показали обіцяного затишного салону, оскільки продемонстрований концепт призначений суто для численних випробувальних польотів. Перший з них буде безпілотним, а вже потім «Нептун» літатиме з екіпажем.

У компанії також повідомили, що її спеціалісти близькі до завершення будівництва судна Marine Spaceport Voyager, з якого, ймовірно, туристи стартуватимуть.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU