Що це було? В’єтнамець збудував реактивний катер у вигляді НЛО

Винахідник Транг Лонг Хо побудував з нуля функціональний катер-летючу тарілку з реактивним двигуном; судно мчить по воді зі швидкістю 50 км/ч.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Цей неймовірний плавзасіб – справді не від цього світу, зазначили підписники, що стежать в соцмережах за досягненнями в’єтнамського майстра.
Нещодавно Транг Лонг Хо потішив їх дивовижними кадрами, що зафіксували процес створення в домашній майстерні повністю функціонального реактивного катера у вигляді інопланетної тарілки.

Виготовлене зі скловолокна та кількох сталевих пластин, це приголомшливе творіння оснащене автоматичними дверима та світловими панелями. Як запевнив винахідник, у тарілці достатньо місця для пілота.

Хоча човен і не ширяє в повітрі, він розвиває на воді гарну швидкість до 50 км/год. У пості на Facebook, присвяченому дивовижному винаходу, майстер Транг Лонг Хо написав: «Я створив те, про що мріяв».

катер у вигляді НЛО

Як він це зробив?

Творіння пана Хо може здатися футуристичним, але насправді катер побудований з найпростіших матеріалів.. розповідає  Daily Mail.

У відеоролику, що задокументував процес, будівництво розпочалося з піщаної моделі, що лежить в основі верхньої частини тарілки. Транг Лонг Хо покрив цей піщаний купол тонким шаром бетону, а потім приладнав до нього листи скловолокна та епоксидної смоли.

Після того, як скловолокно застигло, команда майстра змогла підняти конструкцію та зняти бетон. Унаслідок цього залишився тонкий та легкий корпус. А далі його зміцнили решіткою зі склопластикових ребер та шестикутників. Процес повторили, створюючи нижню частину «НЛО», в якій встановили двигуни.

Паралельно пан Хо вирізав шестикутні віконця та встановив дверні панелі. До речі, двері можуть розсуватися вбік, як у справжньому космічному кораблі.

А далі Транг Лонг Хо перемкнув свою увагу на електроніку та елементи керування. Всередині кабіни він встановив кермо, педалі та панель приладів. А для створення футуристичного свічення навколо панелей використав світлодіодні стрічки.

будівництво катеру

На відео також можна побачити, як пан Хо з’єднував десятки невеличких сегментів у великі сонячні панелі, які встановив зовні.

І хоча ми не побачили, щоб пан Хо встановлював акумуляторні батареї, ймовірно, вони все ж є. Їх, швидше за все, використовують для живлення системи освітлення та електронних дверей.

Після фарбування та додавання останніх елементів декору катер-тарілка був готовий до випробувань.

За спостереженням в’єтнамського агентства новин Tuoi Tre News, пану Хо доводиться сильно відкидатися на сидінні, щоб поміститися в низькій кабіні.

Частина днища судна має форму звичайного плоскодонного човна, що забезпечує конструкції непогану керованість. Однак поїздка все ще не є гладкою, оскільки човен часто нахиляється назад і вистрибує з води, а потім знову падає.

Реакція шанувальників таланту пана Хо

Та попри це коментатори висловили в соцмережах захват стосовно цього досягнення морської інженерії.

Один з них зазначив: «Я – старий інженер на пенсії. За своє життя я спроєктував чимало чого, але це найкрутіша річ, яку я коли-небудь бачив».
Другий запевнив, що «ніколи в житті не бачив стільки таланту в одній людині» та назвав винахідника «даром усьому людству».

А тим часом ще один захоплений коментатор написав: «Ви – прибулець із космосу. Ось як ви збудували космічний корабель із нуля! Жодна людина не змогла б зробити те, що ви зробили!»

На превеликий жаль фанатів, майстер Хо стверджує, що не виробляє продукцію для комерційного продажу.

Щоправда, в інтернеті проковзнула інформація про його готовність продати свій попередній реактивний катер за «десь близько 20 мільйонів». Певне, йдеться про 20 мільйонів в’єтнамських донгів, тобто близько 814 доларів США.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.