Deep Sea Dreamer: суперяхта-субмарина глибинного мрійника

Цей концептуальний двопалубний підводний човен водночас виконує функцію яхти.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Коли американський дизайнер Стів Козлофф проєктував це розкішне сталеве судно, він думав про свою дружину Террі та про багато підводних пригод, що чекають на них обох. Йому снилося, як вони разом блукають морськими глибинами: звідси й назва човна – Deep Sea Dreamer.

Як розповів автор концепту, підводний човен, орієнтовна ціна якого становить 250 млн доларів США, одночасно є суперяхтою. Коли судно виступає в ролі субмарини, воно може занурюватися на глибину близько 100 метрів.

superyahta pid vodoyu - Наука&Техніка - 50plus

Функціонально та респектабельно 

Морський/океанський транспортний засіб завдовжки 33 метри має дві палуби: верхню та нижню. Його житловий простір охоплює площу близько 140 квадратних метрів.

Коли верхня палуба залишається над поверхнею води, вона запрошує пасажирів розслабитися й подихати свіжим повітрям просто неба. Або пропонує залишитися в затишній зоні відпочинку.

lyudy na yahti - Наука&Техніка - 50plus

У нижній частині конструкції є оглядовий прозорий пузир, що являє собою суцільне панорамне вікно. Пасажири зможуть милуватися крізь нього та прозору підлогу глибоководною флорою та фауною.

Стів Козлофф сподівається, що саме нижня – головна – палуба Deep Sea Dreamer має найбільше сподобатися шанувальникам підводних човнів та яхт. Щойно пасажири входять всередину пузиря, їх вітає оглядовий салон з чотирма розкішними кріслами, роялем, обідніми столиками, кухонним куточком із посудом, запасами делікатесів, баром, а також купою різних інших зручностей.

У головній каюті з ліжками, ванною кімнатою і великою гардеробною можна як подрімати, так і повноцінно виспатися. На судні також передбачена гостьова каюта з окремою ванною кімнатою, розповіло видання Designboom.

На супер’яхті-субмарині є велика кухня, пральня, водонепроникний ліфт, сходові труби та велика вихлопна труба для забору повітря. У режимі часткового занурення вона залишатиметься на поверхні.

salon superyahty submaryny - Наука&Техніка - 50plus

Як це працює

Під час тривалих подорожей Deep Sea Dreamer може плавати прямо під поверхнею води за допомогою фіксованої спинної трубки або пірнати глибоко в море як повноцінний підводний човен.

Його роботу забезпечує потужна гібридна електродизельна система. Завдяки вбудованим батареям водний транспортний засіб здатний долати відстань до 160 кілометрів, рухаючись безшумно та без підзарядки. А ще судно Deep Sea Dreamer спроможне залишатися нерухомим на дні океану протягом семи днів – навіть у неспокійних умовах. Його крейсерська швидкість – 11 км/год, а максимальна – 18,5 км/год.

Суперяхта-субмарина може бути оснащена звичайним якорем або ж занурювальним пристроєм для швартування.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU