Худнемо з зірками: секретні дієти мільйонерів

FacebookTwitterLinkedinTelegram

50Plus порівняв системи харчування Кейт Міддлтон, Адель, Дженніфер Еністон, Анжеліни Джолі, Софі Лорен, Джулії Робертс та Мадонни.

На чому будуються дієти зірок?

Перша думка: заможній людині доступні ласощі, від яких не товстішають. Для підтримки еталонної фізичної форми важливо правильно харчуватися. Але здорова їжа – це не лише «золоті» суперфуди, молекулярна кулінарія та органічні продукти. А пророщене насіння, трави, горіхи та сухофрукти – не такі дорогі, щоб цю «панацею» від зайвих кілограмів не міг дозволити собі кожен.

Багаті селебріті, які можуть дозволити собі страви з ресторанів Мішлен, бодай частіше відмовляються від креативної кухні та вишуканої гастрономії на користь інтервального голодування чи сироїдіння, волокнистих овочів і фруктів, каш на воді та знежиреної молочки, зелених і протеїнових коктейлів. Водночас відомі особи ще знаходять у собі сили для тренажерів та йоги: загартовують тіло та характер, адже головна складова зоряних дієт – сила волі.

Sirtfood  дієта Адель

До свого 33-річчя повнувата з юності британська співачка продемонструвала дивовижне перетворення. Власниця унікального голосу виявилася ще й володаркою твердого духу: лауреатці 15 премій «Гремі» вистачило наснаги позбутися 45 кг за рік. Такого феноменального результату вдалося досягти за допомогою пілатесу та сіртфуд-дієти.

Новомодна авторська розробка нутриціологів Ейдана Гоггінса та Глена Маттена підтримує продуктивність на тлі скидання зайвої ваги. Sirtfood є ефективною експрес-програмою омолодження та підзарядки сил: спалює жир, зберігаючи м’язову масу. Невипадково цей стиль харчування рекомендований спортсменам. Сіртуїновий режим у їжі базується на продуктах із антиоксидантом ресвератролом із класу білків сіртуїнів. Різко скорочуючи калорійність харчування (на думку опонентів системи, у цьому і полягає недолік), сіртфуд-дієта змінює інсулінорезистентність, що запускає цукровий діабет, хворобу Альцгеймера, серцево-судинні проблеми, ожиріння та онкологію.

Допустимі продукти

У дієті Sirtfood використовуються волоський горіх, гречка, соя, червона цибуля, куркума, капуста, селера, кріп, петрушка, рукола, каперси, фініки, цитруси, яблука, чорниця, полуниця, оливкова олія, чорний шоколад, кава, зелений чай, червоне вино (в обмеженій кількості).

Рецепт зеленого фрешу

Змішайте в блендері листову капусту, руколу, петрушку, селеру, яблуко та половину лимона. Фруктово-трав’яний сік можна розвести зеленим чаєм або водою.

zelenyj smuzi - Їжа - 50Plus

Схема харчування при дієті

Тривалість першої фази – тиждень, друга фаза – удвічі довша. Початкова частина є більш суворою за фінальну, розраховану на закріплення результату. Ефект першого тижня – скидання від 3 кг. Таке розвантаження потрібно проводити кожні три місяці: навіть за дотримання сіртфуд-режиму в постійній практиці.

З першого до третього дня треба вкластися в добову норму 1000 ккал. Це три склянки зеленого соку та разове харчування сіртфуд-продуктами. З четвертого до сьомого дня добову калорійність можна збільшити до 1500 ккал. Протягом дня слід пити дві склянки зеленого соку і двічі їсти сіртфуд. У другій фазі за півгодини до їди дозволяється випити єдину склянку зеленого смузі, натомість вживати сіртфуд можна тричі на добу (до 19.00). Після завершення стресового режиму можливе повернення до звичного графіка харчування, але в раціоні має залишатися сіртфуд і виключатися фастфуд.

Злакова дієта Анжеліни Джолі

Раціон найвродливішої жінки планети (цей титул голлівудській зірці свого часу подарувала абсолютна більшість учасників опитування) раніше складався з протеїнових коктейлів і навіть нежирного м’яса, але згодом актриса повністю перейшла на сироїдське харчування. Тривалий час дієта Джолі складалася з гарбузового і лляного насіння, горіхів і цілісних злаків: наприклад, реліктової пшениці полби – виключно органічного продукту, що не допускає добрив. Є на столі актриси і звичайнісінькі крупи на кшталт пшона та гречки. Останню Анжеліна ставить в один ряд із екзотичними чіа або кіноа: у звичній для нас крупі міститься так само багато біологічно цінних мікроелементів плюс йод, не властивий тропічним суперфудам. Окрім магнію, фосфору, кальцію та вітамінів групи В, гречка містить зміцнюючий судини рутин, клітковину, амінокислоти та складні вуглеводи. Багато повільних вуглеводів, вітамінів групи В і мінеральних речовин є присутніми також у цілісних злаках. А в насінні та горіхах містяться необхідні організму жирні кислоти, жиророзчинні вітаміни, рослинний білок та клітковина.

zlaky - Їжа - 50Plus

На відміну від інших колег, Джолі ніколи не робила зі своєї системи харчування таємниці і навіть популяризувала її за слушної нагоди. За словами зірки, її жорстка дієта омолоджує шкіру і тримає в вузді вагу: денне меню містить менше 600 ккал. Але багато фахівців розкритикували «дієту суворого режиму», назвавши таку низьку енергетичну цінність раціону спірною. Не згодні з вибором Джолі дієтологи вказують на нестачу в її меню основних речовин і нагадують, що низькокалорійна дієта (до 800 ккал) підставляє під удар обмінні процеси.

Небезпека недостатнього та незбалансованого харчування знайшла підтвердження і в новинах глянцю. Таблоїди повідомляли про термінову госпіталізацію анорексичної Джолі, коли при зрості 170 см її вага одного разу знизилася до 35 кг (до дієт вона становила у виконавиці ролі Лари Крофт близько 65 кг). Нутриціологи порадили Анжеліні збагатити раціон овочами, зеленню, фруктами, рибою та кисломолочними продуктами.

П’ятиденна дієта Мадонни

Кинувши виклик віку, супердіва, що не старіє, доповнює тренажерний зал омолоджуючою експрес-дієтою.

Понеділок

Першого дня можна їсти будь-які фрукти, за винятком бананів.

Вівторок

У другий день дозволені лише зелені овочі, а повечеряти можна однією вареною картоплиною з олією.

Середа

На третій день співачка їсть скільки завгодно фруктів та овочів, окрім картоплі.

Четвер

У четвертий день раціон складається з трьох бананів та нежирного молока.

П’ятниця

У п’ятий день перекусити можна шістьма помідорами та капустяним салатом з оливковою олією.

salat - Їжа - 50Plus

Королівська дієта Кейт Міддлтон

В основі передвесільної дієти стрункої дружини британського принца Вільяма була відмова від вуглеводів. Своєму вибору системи харчування Кейт Міддлтон не зраджує і досі. Програма схуднення від французького дієтолога П’єра Дюкана нормалізує обмін речовин та прибирає за два місяці 6-30 кг. Особливості дієти – вживання вівсяних висівок із великою кількістю води без газу (від півтора до двох літрів на день).

Етап перший: атака

На початку дієти вживається білкова їжа – яєчний білок, морепродукти, риба та м’ясо. На цій стадії активно спалюється жир, зникає набряклість і підтягується шкіра. Тривалість етапу варіюється в залежності від поставлених завдань: якщо хочете скинути менше 5 кг – розраховуйте на два дні, до 10 кг – п’ять днів, понад те – тиждень. Готуйтеся на першому відрізку шляху розлучитися з 3-7 кг (залежить від початкової маси тіла).

Етап другий: круїз

Далі слід чергувати білкові та білково-вуглеводні дні. У раціоні – пісне відварене або запечене м’ясо, риба, морепродукти, овочі, несолодкі яблука, ківі, нежирна молочка. При плані скинути до 15 кг чергування відбувається за схемою 1/1 або 3/3, якщо потрібно схуднути більше – 3/3 або 5/5.

Етап третій: стабілізація

На стадії закріплення нової ваги вводьте до раціону інші фрукти, макаронні вироби з твердих сортів пшениці та каші. На кожен втрачений кілограм знадобляться 10 днів фіксації ваги.

zapechenyj losos - Їжа - 50Plus

«Невимушена» дієта Дженніфер Еністон

Ця акторка із віком лише розквітає. Зірка «Друзів» підтримує свою чудову форму заняттями йогою та здоровим способом життя. У правилах Еністон – не вживати «важких» продуктів, перелік яких їй надали дієтологи Джуелс і Джилл Елмор.

75% раціону зірки займають овочі – сирі, тушковані та приготовані на грилі. Фаворитами є грецький салат, цукіні з базиліком, броколі та селера. Жири Дженніфер отримує з горіхами, морською рибою, олією та авокадо, білки – з сира та птиці, вуглеводи – з кукурудзяних коржів та персиків. Періодично шанувальниця мексиканської кухні вдається до інтервального голодування 16/8. У фізичних вправах Еністон віддає перевагу велосипеду перед спортзалом.

ovochi na gryli - Їжа - 50Plus

Триденна дієта Софі Лорен

Легендарна акторка на все життя зберегла стрункі ноги, тонку талію та горду поставу. При зрості 173 см її вага – близько 60 кг. При цьому італійка обожнює макарони з нежирними соусами та овочами. Головний секрет зірки – маленькі порції. Жінка намагається з’їдати потроху, але часто, а між їжею витрачає калорії. Для швидкої корекції ваги Софі Лорен використовує свою знамениту триденну дієту, котру широко пропагує. У раціон входять яйця, сирі овочі та фрукти, зелений салат, шпинат, низькокалорійні заправки, морепродукти, нежирні кисломолочні вироби, макарони з твердих сортів пшениці та нежирне м’ясо птиці.

Перший день

Сніданок: яйце, зварене круто, запити 170 г апельсинового соку (фреш).

Обід: велика порція салату з будь-яких свіжих овочів, 60 г відвареної індички та нежирний сир, загорнутий у листя зеленого салату.

Вечеря: 15 г макаронів з креветками та заправлений низькокалорійним соусом, салат із листя шпинату.

На десерт після кожного прийому їжі – яблуко.

Другий день

Сніданок: чашка каші із злаків грубого помелу із знежиреним молоком.

Обід: 250 г нежирного сиру та порція салату зі свіжих фруктів.

Вечеря: 115 г спагеті з пропареними фрикадельками з м’яса індички та крупно пошатковане листя зеленого салату залити пісною заправкою.

На десерт після кожного прийому їжі – груша.

Третій день

Сніданок: знежирений сир (не більше 250 г).

Обід: відварене куряче м’ясо (60 г) і 120 г зеленого листового салату.

Вечеря: лазанья з нежирним сиром (170 г) та велика порція салату з різної зелені, заправленої нежирною заправкою.

На десерт після кожного прийому їжі – персик.

Дієта тонізує організм, тож її можна поєднувати з роботою, застосовуючи двічі на місяць.

yajczya na hlibi - Їжа - 50Plus

 

«Очищувальна» дієта Джулії Робертс

Завдання – «вимити» організм, звільнивши його від шлаків і токсинів. Основними в раціоні є сирі овочі та вода. Протягом дня дозволяється їсти горіхи і насіння. Допустиме питво – трав’яні настої та підкислена вода.

Сніданок: овочі і тепла вода з соком лимона.

Обід: сирі овочі в будь-якій кількості.

Вечеря: овочевий салат із горіхами або соняшниковим насіннями, без заправки (можна полити лише лимонним соком).

voda z lymonom - Їжа - 50Plus

Такі режими харчування рекомендуються для схуднення та оздоровлення.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

RU