У Мексиці створили граційний електрокар для ековідпочинку

Корпус футуристичної автівки, в якої немає дверцят, зроблений зі скловолокна, а кермо – із фруктового дерева, що росте у джунглях.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Прототип електроавтомобіля побачив світ завдяки зусиллям компаній AZULIK Mobility та Roth Fablab. Перша дбає про впровадження інноваційних технологій на екокурортах AZULIK. Друга, творчий простір якої розташований просто в мексиканських джунглях, розробляє механізми та пристрої на межі фантастики.

Саме таким є електромобіль AZULIK Mobility. І хоча він їздить лише на низькій швидкості (мінімальна становить 40 км/год), в ньому є чимало захопливих «фішок».

А що стосується швидкості, то її диктує призначення електрокара. Авто пересуватиметься між бунгало: як і гольф-кар, його можна буде використовувати для перевезення гостей з одного місця курорту до іншого. Також це може бути транспорт внутрішнього користування на приватних територіях.

електрокар біля будови

Що ще цікавого в цій маленькій машинці?

Електромобіль без дверцят оснащений двигуном потужністю 2200 Вт. Час зарядки – від восьми до десяти годин. На одному заряді може проїхати до 100 кілометрів, розповіло видання Designboom.

Дизайнери від початку прагнули, аби автівка була відкритою. Вони використали для будівництва електрокара скловолокно (для корпусу), тропічне фруктове дерево сапоте (для керма), а також кераміку та акрил для внутрішнього оздоблення. Вийшла граційна конструкція, ідеї для якої ніби підказала сама природа. Взяти бодай дерев’яне кермо, що позичило дизайн у павутини.

Усередині автомобіля можуть одночасно перебувати троє людей: водій, а також двоє пасажирів, які можуть вільно витягнути втомлені ноги перед собою. Між пасажирами є стільниця, обшита водонепроникною тканиною, – такою, як і вигнуті сидіння.

електроавтомобіль

У салоні також є дисплей камери заднього виду та цифровий тахометр – прилад, що вимірює швидкість обертання електромобіля.

Варто зауважити, що до виробничого процесу були залучені фахівці, які працюють у цифрових, обчислювальних і конструктивних процесах. Вони будували електрокар пліч-о-пліч з досвідченими місцевими ремісниками.

Поки що цей автомобіль існує в єдиному екземплярі. Але розробники пророкують йому змістовне, насичене враженнями майбутнє.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

RU