Спи та мандруй! Дизайнери показали трикутний автомобіль-готель без водія

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Трикутне авто зі штучним інтелектом швидко доставлятиме пасажирів у потрібні місця, доки вони сплять.

Автівка-готель для сутінкових мандрів

Засновник студії Xoio Пітер Стульц та його команда розробили дизайн концептуального автономного автомобіля для нічних подорожей під назвою Swift Pod. Машина без керма та водія за своїм призначенням нагадує готель, адже під час дороги пасажири в ньому відпочиватимуть.

spyt v saloni avtomobilya - Наука&Техніка - 50Plus

За інформацією студії, авто можна буде замовляти за допомогою спеціального додатка, як звичайне таксі, озвучуючи дату, час і місце початкового та кінцевого пунктів поїздки. А транспортний засіб самостійно розраховуватиме оптимальний маршрут та швидкість, аби вчасно дістатися місця призначення. Пасажири можуть розділити тривалу подорож короткими зупинками, завчасно повідомивши систему про їхній розклад.

cholovik pye kavu bilya avtivky 1 - Наука&Техніка - 50Plus

Автономний автомобіль – це вид транспорту, керування яким повністю автоматизовано та здійснюється без водія за допомогою оптичних датчиків, радіолокації та комп’ютерних алгоритмів.

Swift Pod має три великі колеса, двері, що відчиняються догори та просторий салон. Ця просторість досягається, зокрема, й завдяки трикутній формі автівки. За словами Пітера Стульца, така форма найбільше пасує цьому мультимодальному транспорту майбутнього.

avtomobil trykutnoyi formy - Наука&Техніка - 50Plus

А що всередині?

У салоні Swift Pod можуть одночасно розміститися два мандрівники. Вони подорожуватимуть сидячи за невеликими столами, що складаються, або лежачи на односпальних ліжках. Протягом усієї поїздки концептуальний автономний автомобіль для нічних мандрівок може розважати пасажирів за допомогою вбудованої мультимедійної системи.

Концепція автівки-готелю передбачає також пізні перекуси бортовою їжею та втамування спраги напоями. Багаж легко ховається у відсіках під ліжком або сидіннями, розповіло видання Designboom.

avtomobil bez vodiya - Наука&Техніка - 50Plus

Авто без керма, зате зі штучним інтелектом

Swift Pod – той ще розумник. Він зможе радити пасажирам, де їм варто зробити зупинку, щоб відвідати ресторан зі смачними стравами або насолодитися краєвидами на шляху до місця призначення.

«Зрештою, наша команда повністю усвідомлює, що обраний дизайн дуже мінімалістичний, проте такий підхід допомагає забезпечити в салоні комфортну та приємну атмосферу, вільну від шуму», – зауважив Пітер Стульц.

Засновник Xoio також розповів, що назва Swift Pod – «швидка капсула» – наголошує на тому, що пасажири автомобіля без керма зможуть швидко заснути в салоні та швидко дістатися потрібного місця. Фактично, вся концепція транспортного засобу випливає з ідеї мандрувати на великі відстані під час сну.

«Нашу команду дизайнерів завжди захоплювали нічні потяги та можливість пробудження в пункті призначення після гарного сну. Ми шукали екологічні способи пересування, та оскільки нічні поїзди були неефективними з огляду на витрати, у нас виникла ідея заповнити цю прогалину в області індивідуального та автономного транспорту», – зазначив Пітер Стульц.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU