Сонячна прохолода: ці триколісні електрокари створено спеціально для ОАЕ

Компанія Aptera Motors оголосила про свій вихід на ринок Об'єднаних Арабських Еміратів з новою моделлю сонцемобіля.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Каліфорнійський виробник інноваційних автівок випустив для ОАЕ спеціальну версію свого триколісного автомобіля, що працює на сонячній енергії. Серію назвали Aptera UAE Union Anniversary Edition.

Перший прототип цього сонцемобіля стартапери презентували 2020 року. Однак нова вдосконалена версія вигідно відрізняється від нього за своїми характеристиками.

Автомобіль привертає увагу золотавим кузовом з вуглецевого волокна, який контрастує з чорним покриттям інших частин конструкції. Автори концепту оздобили авто дверима-метеликами, системою входу без ключа, комфортним легким інтер’єром та багажним відділенням об’ємом 0,9 кубічних метрів,
розповіло видання Designboom.

elektrokar - Наука&Техніка - 50plus

Ще одна особливість електрокара – технологія Solar Chill, що відповідає специфічним погодним умовам в ОАЕ. Вона використовує сонячну енергію для підтримки прохолоди в салоні автомобіля – причому постійно та незалежно від температури зовнішнього повітря. Винахідники запевняють, що фірмові сонячні панелі Aptera ефективно запобігатимуть перегріву салону. Сонцемобілі Aptera Union Edition також можуть похвалитися запасом ходу понад 600 кілометрів.

У компанії повідомили, що перші 53 автомобілі серії Aptera UAE Union Anniversary Edition будуть доставлені до Об’єднаних Арабських Еміратів у 2026 році.

Автовиробники запропонували потенційним еміратським клієнтам уже бронювати ці граційні автівки, адже партія обмежена. Ціна одного електрокара – 27 000 доларів США.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU