Чому ваш мобільний працює повільно і як з цим боротися

Експерт розповів про найпоширеніші чинники, що уповільнюють роботу мобільних телефонів.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Користуючись мобільним, ми нерідко робимо помилки, що призводять до уповільнення його роботи. Як їх виправити, аби iPhone або Android не гальмував? Про це знає Кевін Чаррон, старший менеджер з ремонту в BackMarket.com.

BackMarket.com – міжнародний комерційний майданчик з відновлення техніки, головний офіс якого розташований у Парижі. Даючи гаджетам друге життя, він бореться з електронними відходами.

За словами експерта, що спеціалізується на ремонті телефонів, більшість людей ігнорують ключові причини, через які гаджети працюють із затримками. Тож про які причини йдеться?

Непотрібні додатки працюють у фоновому режимі

Як розповів Кевін Чаррон, потужність наших телефонів росте паралельно зі зростанням кількості додатків, доступних для завантаження. Та, виявляється, близько 90 відсотків програм ми використовуємо не більше 10 разів. Тож левова частка додатків є баластом, про що власник гаджета або не здогадується, або забуває. А тим часом ці програми продовжують працювати у фоновому режимі. Тобто засмічують пам’ять і сприяють швидкому розрядженню батареї.

На щастя, каже експерт, вимкнення зайвих додатків не є проблемою ані для смартфона, ані для айфона. За словами Кевіна Чаррона, оптимізувати роботу телефона можна за допомогою простих операцій.

Передусім потрібно зайти в меню налаштувань та переглянути список додатків. А потім сміливо видалити непотрібні. Це може одразу позначитися на швидкості роботи гаджета, розповіло видання Daily Mail.

Пам’ять телефона перевантажена

Якщо сховищетелефона заповнено більш ніж на 90%, це сповільнює його роботу.

Кевін Чаррон зауважив, що телефонові потрібно бодай 10 відсотків доступного сховища для зберігання кеша (тобто автоматично збережених даних для можливого майбутнього їх використання). Це дає змогу програмам працювати без збоїв.

Щоб почистити пам’ять, слід видалити з кеша стару непотрібну інформацію. Зокрема, ігри та відеоролики, що займають багато місця. Можна також перемістити цей контент у хмарне сховище.

Проблеми з акумулятором

Ще одна поширена причина повільної роботи телефона – проблеми з батареєю. У міру старіння акумулятора може зменшуватись його місткість, внаслідок чого він не може утримувати заряд, зазначив Кевін Чаррон.

Типова батарея, наприклад, айфона, повинна підтримувати до 80 відсотків своєї початкової місткості. За словами експерта, для перевірки продуктивності роботи батареї потрібно зайти в розділ «Акумулятор». Якщо батарея працює незадовільно, можна звернутися за порадами до спеціаліста. Він, можливо, рекомендуватиме її замінити.

Фото: pexels.com

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU