Дощі роблять нас щасливішими

За твердженням експерта, дощі та зливи є терапією проти депресії.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Відомий британський письменник-натураліст Метт Гоу стверджує, що молекули дощу мають терапевтичний вплив на депресію.

А отже, дощ таки пов’язаний з нашим ментальним здоров’ям. Але не так, як ми звикли вважати. Тобто він зовсім не обов’язково спричиняє тугу: навпаки – може покращити настрій та позбавити депресії.

Дослідження показали, що дощ робить нас щасливими завдяки молекулам, які викидаються в атмосферу. За словами Метта Гоу, під час злив у повітря потрапляють негативні іони. Саме вони є чинником терапевтичної дії на нашу депресію, розповіло видання Daily Mail.

lyudy z parasolkamy v parku - Психологія - 50plus

Розвіювання стереотипу

«Прогулянки, біг і плавання під дощем показали мені, що, всупереч культурним стереотипам, у ньому мало печалі. Насправді схоже на протилежне. Є легкість та радість у переживанні чогось фундаментального», – зазначив пан Гоу.

За його словами, це почуття підкріплене наукою. Бо коли хмари розверзаються, у повітря потрапляє ще дещо, окрім води.

Йдеться про негативні іони – атмосферні молекули, заряджені електрикою. «Найбільше їх у річках, на пляжах і в горах, де молекули повітря руйнуються водою, що рухається. Їх можна знайти біля прибійних хвиль, водоспадів, а також під час дощу. Ці негативні іони, які вдихаються, передаються у кров і мозок, спричиняючи біохімічні зміни, що позитивно впливають на психічне здоров’я», – натураліст.

Отже, хоча волога погода може асоціюватися у нас із мороком, нуаром та стражданнями, перебування під дощем насправді може покращити наш настрій, додав пан Гоу.

Фото: pexels.com

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша пристрасть – надавати корисну інформацію нашим читачам та надихати їх на цьому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU