Нове чудо Голлівуду: на бульварі Сансет виросте офіс зі спіральними терасами

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Знаменитий британський архітектор Норман Фостер оприлюднив план будівництва нової офісної вежі в Голлівуді вартістю один мільярд доларів.

Висотка Лос-Анджелеса від студії Foster + Partners вже на стадії концепту привертає увагу шанувальників сучасної архітектури, що дбає про екологію, естетику та комфорт.

budynok z kvituchymy terasamy 1 - Дизайн&Архітектура - 50plus

Чим цікавий проєкт

Архітектори, що презентували привабливу пропозицію владі міського планування, перетворять ділянку площею два акри на голлівудському бульварі Сансет на незвичну офісну вежу під назвою «Зірка» (The Star).

Фасад 22-поверхівки ніби сплетений зі спіралеподібних терас, на яких квітнуть сади та ростуть дерева. За цією зовнішньою красою споруди приховуватимуться сучасні офісні приміщення.

За словами команди Foster + Partners, тераси також забезпечуватимуть природне освітлення та вентиляцію, що допоможе створити «здорове та високопродуктивне» середовище.

У своїй заяві містер Фостер описав будинок як «справжнє відображення робочого місця майбутнього, що дбає про спільноту, добробут та співпрацю».

Як повідомила команда Foster + Partners, вежа стане територією креативу для «найкращих творців голлівудського контенту». Вона охопить площу 525 000 квадратних метрів. Там також розташуються виробничі приміщення, галерея та кінотеатр. У мереживній конструкції на даху облаштують ресторан, а на першому поверсі – комфортну зону для зустрічей, повідомило видання CNN.

lyudt npe terasi - Дизайн&Архітектура - 50plus

Редизайн обійдеться вдвічі дорожче

Цей план забудови замінить попередній проєкт 2019 року, що був розроблений китайською фірмою MAD Architects. Його вартість сягала 500 мільйонів доларів, що становить половину ціни нової пропозиції. Зрештою замовники відмовилися від того проєкту на користь британського, який, на їхню думку, більше пасує Голлівудським пагорбам.

Цікаво, що цю пропозицію розглядають саме тоді, коли ринок офісної нерухомості Лос-Анджелеса намагається пристосуватися до нової тенденції щодо дистанційної роботи. Згідно з останніми даними брокерської компанії з нерухомості Savills, понад чверть міських офісних площ (майже 30 відсотків у центрі Лос-Анджелеса) нині порожніють.

Якщо місто схвалить новий проєкт, будівництво The Star розпочнеться до початку 2026 року та завершиться у 2029-му.

Як повідомило видання Dezeen, компанія Foster + Partners нещодавно представила проєкт оновленого автовокзалу Мідтаун у Нью-Йорку та працює над генеральним планом розумного міста у Сьєрра-Леоне під керівництвом актора Ідріса Ельби.

Фото: dezeen.com

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша пристрасть – надавати корисну інформацію нашим читачам та надихати їх на цьому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU