Роботи-стюардеси й крісла під стелею: ШІ фантазує про авіасалони майбутнього

Штучний інтелект знає, який вигляд матимуть 2050 року салони літаків відомих авіакомпаній.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Виявляється, нейромережа Midjourney не лише гарно малює картинки за словесними описами. Вона також фантазує та іронізує. Нещодавно вона поімпровізувала на тему близького майбутнього салонів літаків, врахувавши критику пасажирів.

Першою до поля зору цього інструменту ШІ потрапила ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair. Вона відома своїми низькими цінами за перельоти та дуже незручними сидіннями. Такий собі Маріус Ніколеску, користувач Twitter, попросив Midjourney зобразити, яким у майбутньому буде салон літака Ryanair. І отримав гротесковий інтер’єр приміщення, до стелі заповненого рядами нескінченних крісел.

malyunok salonu litaka - Наука&Техніка - 50plus

Видання Daily Mail також адресувало запит на цю тему нейромережі Midjourney. Журналістів цікавило, який вигляд матимуть до 2050 року салони найбільших авіакомпаній Америки. І в цьому випадку ШІ не стримався від жартів та іронії. Хоча його фантазії здебільшого свідчать про те, що авіаподорожі майбутнього можуть стати трохи приємнішими за теперішні. Звісно, залежно від того, яку авіакомпанію пасажир обиратиме.

Українці, ясна річ, нечасто користуються послугами цих авіаперевізників. Але нам все одно цікаво, що там знову навидумував штучний інтелект.

litak majbutnogo - Наука&Техніка - 50plus

Spirit Airlines 

Подейкують, Spirit Airlines має не дуже добру репутацію серед клієнтів. Вони, зокрема, стверджують, що авіакомпанія завищує ціни на перевезення багажу і по вінця заповнює салони літаків пасажирами заради того, аби заробити кілька зайвих доларів.

Виходячи з версії нейромережі Midjourney, у 2050 році польоти літаками Spirit Airlines стануть ще більш незручними. ШІ покепкував з перевізника, змалювавши салон з численними сидіннями, розташованими вздовж стін та навіть стелі.

lyudy v litaku - Наука&Техніка - 50plus

Southwest Airlines 

Ця авіакомпанія завоювала популярність клієнтів завдяки тому, що дозволяє провозити дві валізи без плати за багаж. Нейромережа Midjourney припустила, що в майбутньому авіакомпанія розщедриться та дозволить пасажирам брати у подорож ще більше неоплачуваного багажу. Тому ШІ зобразив у салонах Southwest Airlines недалекого майбутнього елегантні шафи для зберігання особистих речей, пише Daily Mail.

shafa v litaku - Наука&Техніка - 50plus

JetBlue 

Ця авіакомпанія є фаворитом багатьох пасажирів, яким у салонах літаків JetBlue подобаються комфортні крісла та індивідуальні відеоекрани.

До 2050 року рейси JetBlue можуть стати справжньою науково-фантастичною розвагою з панорамними стінами, а також оригінально розташованими зручними кріслами та великими сенсорними моніторами.

ilyuminatory v litaku - Наука&Техніка - 50plus

United Airlines

Пасажири United неодноразово скаржилися на те, що ця авіакомпанія пропонує клієнтам найнезручніші крісла, які лишень можна собі уявити.

Нейромережа Midjourney і тут не розгубилася. В її версії інтер’єру салону встановлені капсули, в яких пасажири можуть летіти стоячи.

salon litaka - Наука&Техніка - 50plus

Delta Airlines 

У минулому авіакомпанію Delta Airlines критикували за поганий сервіс бортпровідників, які грублять пасажирам та навіть нехтують ними.

ШІ припустив, що у 2050 році авіакомпанії доведеться замінити неввічливий людський персонал на чемних роботів.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша пристрасть – надавати корисну інформацію нашим читачам та надихати їх на цьому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU