Ейфелева вежа: як Ґюстав Ейфель вирішив своє квартирне питання

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Всім відома історія про те, що французький письменник Гі де Мопассан ненавидів Ейфелеву вежу, але регулярно обідав у її ресторані, пояснюючи це тим, що лише звідси він її не бачить. А ось про те, що на верхівці Ейфелевої вежі є справжня квартира, мало хто знає.

Ейфелева вежа

Архітектор Ґюстав Ейфель, творець цієї споруди, що стала символом Парижа, не міг відмовити собі в маленькій слабкості мати кабінет на висоті 300 метрів і під час будівництва обладнав для себе невеличкі апартаменти з двома спальнями, вітальнею, кухнею, санвузлом та лабораторією на верхніх поверхах вежі.

Ґюстав Ейфель

Найчастіше він використовував її для відпочинку та прийому гостей, а одного разу протягом 10 годин розмовляв тут із Томасом Едісоном.

Ейфелева вежа

В даний час квартира відкрита для туристів, а зустрічають відвідувачів воскові фігури Едісона та Ейфеля, відтворюючи картину їхньої зустрічі, що відбулася 10 вересня 1899 року. Про що говорять ці поважні мужі? Звичайно, про досягнення технічного прогресу!

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU