Дивний рейтинг: штучний інтелект визначив 50 найгарніших національностей світу 

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Базою даних для дослідницької групи британської компанії Pour Moi стала соціальна мережа Reddit. Спеціальна комп’ютерна програма проаналізувала всі пости соцмережі, в яких коли-небудь вживалися епітети «гарячий», «привабливий», «сексуальний», «симпатичний», «гарний», «чудовий» тощо. При цьому оцінювальна система враховувала кількість повідомлень, коментарів та голосів.

А популярна нейромережа Midjourney, що створює зображення на основі вербальних характеристик, візуалізувала результати. Зокрема, продемонструвала своє уявлення про найгарніших чоловіків та жінок тієї чи іншої національності, які розмістилися на перших 14-ти сходинках.

Які вродливі люди

Хоч там як, а рейтинг вийшов доволі суб’єктивним. Тим паче, що представники кожної національності вважають себе найпривабливішими. Тож знайомлячись із підсумками машинного аналізу, не варто сприймати їх аж надто серйозно.

Відповідно до результатів, першу сходинку посіли красені та красуні з Індії, другу – з США, третю – зі Швеції.

Згідно з дослідженням Pour Moi, японцям дісталося четверте місце серед найгарніших землян, канадцям – п’яте, бразильцям – шосте. На сьомій сходинці опинилася Франція, на восьмій – Італія. Українці розташувалися на 9-й позиції. А замкнула першу десятку Данія.

В яких країнах мешкають справжні серцеїди та серцеїдки

Експерти разом із ШІ також склали окремі рейтинги найгарніших чоловіків та жінок.

На першій сходинці рейтингу найпривабливіших чоловіків опинилися мешканці Великої Британії. За ними йдуть представники сильної статі з Індії (2), Італії (3), США (4) та Швеції (5).

Дещо несподіване лідирування британських чоловіків у переліку світових вродливців експерти пояснюють романтизацією героїв класичних драм на кшталт «Гордості та упередження». Друге місце індусів може бути пов’язане з гарячою зовнішністю та, можливо, сталими сімейними цінностями. А висока оцінка італійців – яскравих, пристрасних та чуттєвих – не потребує зайвих коментарів.

Рейтинг найпривабливіших жінок очолили мешканки Індії. За ними розташувалися принадні японки (2), шведки (3), польки (4) та італійки (5).

З повним рейтингом найкрасивіших національностей можна ознайомитися за посиланням на публікацію в Daily Mail. З жіночим та чоловічим рейтингами – аналогічно.

Фото: pexels.com

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша пристрасть – надавати корисну інформацію нашим читачам та надихати їх на цьому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU