Ікона Різдва: ШІ показав, яким нині був би Джордж Майкл

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Різдвяного дня 25 грудня 2016 року серця фанатів британського виконавця та автора пісень Джорджа Майкла розбила новина про його смерть. Він пішов з життя у 53. Але символом та іконою Різдва співака називають аж ніяк не через його кончину, що збіглася зі святковим днем. А через пісню 1984 року, яка його прославила: Last Christmas (або «Минулого Різдва»). Портал 50Plus вже писав про цю легендарну композицію, історію її створення та подальшу багаторічну популярність. Джордж Майкл був автором цього синглу та виконував його у складі дуету Wham! – разом з Ендрю Ріджлі. Зрештою пісня увійшла до десятки найкращих хітів усіх часів та народів. А наступного року Last Christmas святкуватиме 40-річний ювілей (!).

Цей пролог певною мірою пояснює, чому британське видання Daily Star звернулося у дні зимових свят до штучного інтелекту. Журналісти видання попросили нейромережу Midjourney показати, яким був би сьогоднішній, 60-річний Джордж Майкл, якби він не відійшов у засвіти.

Інструмент штучного інтелекту Midjourney, що створює картинки за словесними описами, показав, що і в поважному віці він вирізнявся б стильністю та витонченістю.

ШІ вирішив, що і в 60 років Джордж Майкл нізащо не відмовився б від своїх протисонцевих окулярів. А ще йому дуже пасувала б сивина.

ai george michael - Музика, Наука&Техніка - 50plus

На одній з фотографій Джордж одягнений у футболку з глибоким V-подібним вирізом та чорну шкіряну куртку. У нього красива стрижка та акуратна борідка. Нейромережа Midjourney не поскупилася на глибокі зморшки, які сприймаються швидше як прикраса чола та всього іміджу співака. На думку журналістів Daily Star, в цьому образі вокаліст дещо подібний до Пірса Броснана в ролі Джеймса Бонда.

На наступній фотографії Джордж Майкл не зраджує чорну шкірянку та протисонцеві окуляри. У вусі співака можна роздивитися маленьку перлову сережку. А родзинкою цього образу є ефектний золотаво-коричневий шалик.

ai george michael 2 - Музика, Наука&Техніка - 50plus

На ще одному знімку Джордж Майкл зображений в розкішному піджаку із квітковим принтом, під яким можна розгледіти прозорий топ. На шиї вокаліста – виразний ланцюжок, на пальці – перстень.

ai george michael 1 - Музика, Наука&Техніка - 50plus

Слід віддати належне штучному інтелекту, адже він анітрохи не помилився, зображуючи Джорджа Майкла надзвичайно стильним чоловіком з розвиненим почуттям смаку та любов’ю до гарних речей. У пам’яті сучасників та уяві ШІ він залишається тим ще модником!

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша пристрасть – надавати корисну інформацію нашим читачам та надихати їх на цьому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU