У Боготі збудують школу дизайну – барвисту та грайливу

Нове приміщення школи дизайну у столиці Колумбії нікого не залишить байдужим.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Проєкт школи дизайну та творчого простору для студентів Університету Ean в Боготі створила британська студія Хізервік – Heatherwick Studio. Архітектурно-дизайнерська студія, що має штаб-квартири в Лондоні та Шанхаї, відома своїми екстравагантними розробками.

Що стосується нової семиповерхової споруди у самісінькому центрі Боготи, то вона заздалегідь наразилася як на критику, так і на захоплення. Хтось докоряє авторам проєкту за строкатість та несмак, а хтось навпаки – хвалить за екстраординарність. Хоч там як, але майбутня територія креативних студентів нікого не залишить байдужим.

dah budivli z kvitamy - Дизайн&Архітектура - 50Plus

Споруду від Heatherwick Studio буде легко ідентифікувати за унікальним фасадом з барвистими колонами та відкритими озелененими терасами. Проєктуючи цей грайливий будинок, архітектори надихалися автентичними плетеними кошиками, що їх виробляють в корінній громаді вунаан.

Як заявили автори проєкту, нова будівля, що стане центром кампусу, має органічно вписатися в історичний центр Боготи. І що важливо, вона буде споруджена за принципами біофільного дизайну – тобто такого, що передбачає тісний зв’язок людини та природи. За словами команди Heatherwick Studio, Колумбія може похвалитися другим у світі рівнем біорізноманіття, а Богота є визнаним лідером в галузі екологічного розвитку. Тож нічого дивного немає в тому, що нова школа ряснітиме рослинами місцевих видів.

budivlya z balkonamy z kvitamy - Дизайн&Архітектура - 50Plus

Архітектори також розробляють інноваційні фасадні матеріали, які допоможуть забезпечити довговічність будівлі. Ці матеріали відбиватимуть інтенсивне сонячне світло, що притаманне розташованому на значній висоті місту.

«Творчість дуже важлива для Боготи, – зауважив Еліот Постма, один з керівників Heatherwick Studio. «Ми хочемо, щоб студенти відчували гордість за свій кампус ще до того, як увійдуть до будівлі. А громадський простір перед будинком стане гостинною оазою посеред жвавого міського довкілля», – додав він.

Цей проєкт стане першим для Heatherwick Studio у Південній Америці, повідомило видання Designboom. Будівництво розпочнеться у 2025 році.

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU