Жінки з довгим волоссям займаються сексом частіше, ніж коротко стрижені: несподіване відкриття

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Протягом багатьох століть жінок на картинах зображували з довгим шовковистим волоссям. Команда психологів з Університету Йонсей (Південна Корея) дійшла висновку, що заміжні жінки з довгим якісним волоссям займаються сексом частіше, ніж коротковолосі пані.

На думку вчених, довге волосся може посилити в чоловіків сприйняття привабливості своїх дружин та посилити сексуальне бажання.  Натомість команда не помітила жодного зв’язку між довжиною чоловічого волосся та жіночим лібідо.

Як проходило дослідження

Щоб дізнатися про те, чи впливає довжина волосся на частоту сексуальних контактів, науковці залучили до дослідження 204 південнокорейські подружні пари.

Учасників опитали про те, чи впливає на їхнє сексуальне бажання зовнішня привабливість партнера (партнерки), зокрема, якість та довжина волосся, а також про рівень сексуального бажання та задоволення, частоту інтимних контактів та загальну задоволеність стосунками.

Результати виявили значну кореляцію між якістю та довжиною волосся дружини та частотою сексуальних контактів пари, розповіло видання Daily Mail.

«Чоловіки знаходили жінок з довшим волоссям привабливішими, і це спричиняло посилення сексуального потягу. Підвищене сексуальне бажання було пов’язане з вищою ймовірністю частіших статевих актів», – зазначили дослідники.

zhinka v lizhku 1 - Спосіб життя - 50plus

Короткі висновки

Деякі попередні дослідження показували, що волосся є символічним виразом

жіночності. Однак досі було мало наукових робіт стосовно того, як стан та довжина волосся впливають на романтичні та інтимні стосунки.

Ґрунтуючись на отриманих результатах, дослідники закликли жінок інвестувати у догляд за волоссям, якщо вони хочуть покращити своє сексуальне життя.

«Усвідомлення зв’язку між фізичною привабливістю, сексуальним бажанням та сексуальною активністю сприяє повнішому розумінню людських стосунків», – зауважили психологи.

Результати дослідження опублікував журнал Evolutionary Psychology.

Фото: pexels.com

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша пристрасть – надавати корисну інформацію нашим читачам та надихати їх на цьому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU