Надто зайняті для пошуку кохання? Тож нехай це робить ШІ-дублер

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Вітні Вулф Герд, засновниця та виконавча директорка платформи онлайн-знайомств Bumble, розповіла на технологічному саміті Bloomberg у Сан-Франциско про ймовірність такого сценарію.
У блокбастері 2023 року «Роботи» Шейлін Вудлі та Джек Вайтхолл грають самотніх людей, які відправляють замість себе на побачення роботів-двійників. Хоча цей сюжет може спершу здатися божевіллям, невдовзі він може реалізуватися, пише видання Daily Mail.

Наймолодша мільйонерка світу – 34-річна Вітні Вулф Герд – стверджує, що клієнти ресурсів знайомств незабаром зможуть використовувати для побачень технології дублерів зі ШІ.

Афіша фільму «Роботи»

Агент знайомств зі штучним інтелектом зустрічатиметься на віртуальних побаченнях із сотнями інших агентів. «І тоді вам не доведеться вислуховувати 600 людей», – сказала засновниця сервісу Bumble.

Вона припустила, що в найближчому майбутньому кожен, хто не має партнера, зможе поділитися своєю невпевненістю та іншими почуттями зі своїм ШІ-агентом зі знайомств. Приміром, ви розповісте йому, що тільки-но розлучилися та маєте проблеми із зобов’язаннями. Агент просканує для вас всіх шукачів кохання в Сан-Франциско і доповість: «Є три людини, які варті вашої уваги».

На переконання пані Герд, штучний інтелект здатний допомагати людям «створювати більш здорові та рівноправні стосунки». А Bumble, за її словами, бачить своє майбутнє, в якому ШІ сприяє позитивним стосункам між людьми.

«Bumble – це місце, де можна встановлювати безпечні, добрі та щирі взаємини, допомагаючи людям зустрічатися онлайн, а потім просто вимикати зв’язок», – зазначила вона.

Американська підприємниця Вітні Вулф Герд (нар. 1989 р.) є засновницею та виконавчою директоркою публічної платформи Bumble, яку запустили 2014 року. Згідно з первісною концепцією, ініціаторами гетеросексуальних знайомств на Bumble могли виступати виключно жінки. До цього пані Герд була співзасновницею популярного мобільного додатку Tinder (і, до речі, авторкою його назви). У 2017 і 2018 роках вона потрапляла до списку «30 до 30» американського журналу Forbes. На той час їй ще не було 30. А 2021-го стала наймолодшою жінкою-мільярдеркою світу з капіталом 1,6 млрд доларів. Його вона заробила самостійно.

Фото: pixabay.com

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU