Який вигляд матимуть 10 міст США у 2050 році: передбачення ШІ

FacebookTwitterLinkedinTelegram

Журналісти британського видання Daily Mail попросили генератор зображень Midjourney передбачити, яким буде вигляд десяти мегаполісів США у 2050 році. А потім звернулися за коментарями до експертів з розробки розумних міст.

seattle - Наука&Техніка - 50plus

Сіетл

Нагадаємо, що інструмент штучного інтелекту Midjourney створює картинки за словесними описами. Наразі підказки стосувалися змін мегаполісів під впливом перенаселеності, глобального потепління та розвитку технологій. У поле зору нейромережі потрапили Нью-Йорк, Вашингтон, Х’юстон, Філадельфія, Сан-Франциско, Чикаго, Сіетл, Лос-Анджелес, Бостон і Сан-Дієго. Виходячи з прогнозів ШІ, незабаром це будуть утопічні міста, неначе з фільмів про далеке майбутнє.

new york - Наука&Техніка - 50plus

Нью-Йорк

Мегаполіси, оснащені робототехнікою, потопатимуть у пишній рослинності. Скрізь з’являться вертикальні ферми для вирощування екологічно чистих продуктів. На дорогах та в повітрі можна буде побачити численні безпілотні автомобілі, які не отруюватимуть атмосферу шкідливими викидами. Міста повністю перейдуть на сонячну та іншу відновлювану енергію, пише Daily Mail.

san diego - Наука&Техніка - 50plus

Сан-Дієго

Американські мегаполіси майбутнього використовуватимуть технології передусім для того, аби покращувати якість життя населення. Так вважає Кріс Даймонд, директор Міжнародної програми управління розумними містами Глобального технологічного інституту Zigurat у Барселоні.

los angeles - Наука&Техніка - 50plus

Лос-Анджелес

На думку експерта, люди, ймовірно, менше подорожуватимуть вулицями. І не в останню чергу – через дистанційну роботу, що стане нормою. А коли містяни виходитимуть з дому, до їхніх послуг буде багато різновидів безпілотного або керованого людьми транспорту. На думку пана Даймонда, будинки будуть енергоефективними. Їх забезпечуватимуть чистою енергією. Також в них облаштують ферми, в яких вирощуватимуться овочі та фрукти. Отже, як сподівається експерт, спільноти будуть «радикально ефективнішими», екологічнішими та здоровішими.

san francisco - Наука&Техніка - 50plus

Сан-Франциско

А в управлінні містами істотну роль відіграватиме ШІ, припустила Венді Ширер, директорка з напрямку розумних міст компанії Pulsant. Можливо навіть, що в мерів мегаполісів з’являться заступники зі штучним інтелектом.

houston - Наука&Техніка - 50plus

Хьюстон

Згідно з прогнозом ООН, до 2050 року майже три чверті населення світу (68 відсотків) мешкатиме в містах.

Фото: Midjourney

FacebookTwitterLinkedinTelegram

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Прокоментувати

Квадратний рекламний банер 50 plus.

ТЕЛЕГРАМ

FACEBOOK

ПРО НАС

Логотип 50 Plus

50Plus – це медіа-ресурс про спосіб життя покоління 50+. Наша місія – надавати цікаву і корисну інформацію читачам та надихати їх на новому етапі життя.

ПІДПИСКА

Підпишіться на розсилку, щоб отримувати щотижневий дайджест.

© Copyright 2024 50Plus

RU